Silivri Rehau Bayii

Rehau Silivri Bayiliği istanbulun oldukça dışında kalan ilçemize olan rağbetten dolayı önemle bulundurmak istedik. İstanbul ve çevresine uzak olmasına rağmen müşterilerimizin sorun yaşamamasına dair bulundurduğumuz bayiliğimiz tüm zamanlarda en iyi hizmeti vermektedir.

Rehau Pencere Bayileri olarak yüzlerce bayi içerisinde bizleri tercih eden müşterilerimize tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunar ve memnuniyetleri sayesinde buralara geldiğimizi dile getirmekteyiz.

Pencere Sistemlerimizin tamamı kendi üretimimiz olan Rehau markası adı altında üretilmektedir. Profil yapısı sadece Almanya’dan ithal edilen sistemlerimiz kendi bünyemizde istek ve arzular sayesinde şekillenerek uygulanmaktadır.

Proje bazlı çalışmalarımızda oluşan hatalı uygulamalarda ekibimiz sorumludur.Son zamanlarda büyük projelerde kullanılan marka olan Rehau Pencere sistemleri son zamanların ve tüm zamanların hiç tartışmasız en iyi markası olmaktadır.

Silivri ilçemizin narin  yapıları müstakil ve daire apartman tarzı yapıları oldukça yüksek mertebe de olmaktadır. Bu durumu göz önüne alırsak ve kış aylarınında çetin geçtiği bu bölgede sert

soğukların olması sebebiyle bizlere daha büyük yük düşmektedir. Bu yükün altından yıllardır kalktığımız gibi her döenmde de kalkacağımızdan eminiz.