Rehaus

Rehau polimeri üretimi markamız tarafından fabrika ortamında ve kimyagerlerimiz ile üretilen bir sistem olmakla beraber bu polimeri ürünü ile pvc pencere, boru, kapı,panjur gibi bir çok sistem üretilmektedir. Bu sistemler Pencere ve kapı sistemlerinde kalite ve ısı yalıtımına verilen özenin verdiği kalite sonrasında en çok tarafımızca beğenilen tarafı servis ağının yüksek olmasıdır.

Müşteri portföyünün artış sebebinin yegane avantajı müşterinize verdiğiniz önemden geçer ilkesini benimseyerek çalışan rehau bayileri son dönemlerde çıtayı en yüksek seviyede tutmaktadır.

Rehau üretiminde bulunduğu birçok ürünü ile dünya devleri arasında zirveye oturmuş bir marka adı altında üretilen Pencere, Kapı doğramaları, Yerden ısıtma sistemleri, boru sistemleri, Kış Bahçesi,Panjur sistemleri ile sektör liderliğini Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada gururla bu ünvanı taşımaktadır.
Pencere Sistemleri, Rehau; Euro Desing 60, Euro Desing 70, Euro Desing 86, Geneo ve Hebeschiebe sistemleri ile üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Rehau Euro Desing 60

Gerçekten fiziki şekile, yaşam standartlarınızda konforu arıyorsanız konfor kayıbı olmadan oldukça etkili ısı yalıtımı ile beraber bütçenizi sarsmak istemiyorsanız Rehau Euro Desing 60 rehau pencere ile doğru kara vermiş olursunuz.

Parlak dış yüzeyi ve zarif 15′lik dış eğilimleri ile Rehau Euro Desing 60 Pencereler her ortam için görsel bir artı avantajdır. Ferah bir yaşam alanı için tercih sebebiniz olabilir.

Rehau Euro Desing 70

Euro-Design 70, ticari yapılar için en iyi ön koşulları sunuyor. Kanıtlanmış REHAU kalite standartları sayesinde Euro-Design 70, ekonomik bir pencere sistemidir. Bir çok biçim, renk ve bir tasarım kanat sayesinde, cephe kompozisyonunda geniş imkanlar sunulur.

Rehau Euro Desing 86

Pencerelerin 86 mm’e kadar olan yüksek yapı derinliği sayesinde üçlü ısıcam uygulamalarına kadar tüm yüksek verim sağlayan yalıtımlı camlar kullanılabilir. Ayrıca çoklu odacık tekniği havayı izolasyon ortamı olarak kullanır. Çok sayıda şekil, desen ve kanat tasarımları, pencerelerinizi bireysel bir şekilde tasarlamanız için çok sayıda seçenek sunar.

Rehau Geneo

Rehau Geneo, Pencere sektöründe 86mm profil derinliğinde olan ve tartışmasız aralarında en iyisi olan Rehau Geneo’dur. Geneo gücünü yüksek teknolojiyi bulunduran RAU-FIPRO malzemesinden almaktadır.

Bu ürünümüzü sağlam yapan elyaf bileşimli bir malzemedir.Destek sacları uygulamaların %90′ında ortadan kalkar. Bununla beraber çeliğin sebep olduğu ısı köprüleri ortadan kalktığı için , GENEO en iyi ısı yalıtım değerlerine sahiptir.

Rehau Hebeschiebe

Ev kapılarında beklentiler ve güvenlik oldukça üst seviyede olmak zorunda. Hebeschiebe Ses, Isı yalıtımı ve Güvenlik emniyeti için oldukça yüksek performansta  olup çok fonksiyonel avantajları bulunmaktadır.