Rehau Ümraniye Bayii

Rehau Ümraniye Bayii olarak tüm çalışanlarımızın ve dışarıdaki gezici ekibimizin tüm zamanlarda sizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakayı yapacağımız uygulamalarda da hissedilebilir derece de olacaktır. Ümraniye Rehau bayiliğini üstlenen Rumeli Yapı çalışanlarının tek odak noktası müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçilik olmakla beraber sizlerden gelecek olan olumlu yorumların bizleri mutlu etmesi olacaktır.

Rehau Pencere veya Sürgülü Pencere sistemlerinde olsun her konuda bir dünya devi olarak tabii edilen Rehau markası dünyada üretilen bir çok araç markasına da fitil üretmekle beraber yerden ısıtma sistemleri ile birlikte Rehau Boru üretimi de yapılmaktadır. Pvc Pencere sistemlerinde son zamanların ve tüm zamanların en iyi markası olarak artık bilinç altına yerleşen Rehau tüm marka ve modellemelerde kendi bünyesinde geliştirmektedir. Aracı bir kuruluş veya firma bulundurmayan firmamız ana merkezler dahilinde bir çok alt bayileri ve üretici bayileri bulunmaktadır.

Katlanır Kapı Sistemleri Rehau Markası ile daha güvende ve daha kaliteli bir profil yapısı ile katlanır kapı sistemleri öncü markası ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Sabit Kanat ve orta kayıtları olmayan pratik bir kapı sistemidir. Özel Kapak saçları bulunan sistemde  tüm kapı kanatları bir akordeon gibi kapanıp yana çekilebilmektedir. Bu sayede kapıyı komple açmanız mümkündür.

Katlanır Cam sistemleri ve katlanır kapı sistemleri üretimi ile sizlere hizmet veren markamız dünya devi olduğu gibi 80’e yakın ülkeye profil ihracat etmektedir.  Profil yapıların 60, 70 ve 86 profil kalınlıkları bulunmaktadır.

Sürgülü Balkon Camlama olarak da ifade edilen Balkon camlama ve Katlanır Cam Balkon sistemleri oldukça güzel sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu sistemler ile sizlerin özel istekleri yanı sıra ses,ısı ve güvenlik tedbirlerini sizlerin istem dışı olarak dahil edileceği kanıt da olan markamız kaliteyi öngören müşteriler ile kaliteye susamış kullanıcıları kalite ile buluşturmayı planlayan markamız siz değerli kullanıcılarına özel fırsatlar ve detaylı kullanımlar bulundurmaktadır.

Rehau Düz Profil

Rehau Düz Profil