Tambur kapı sistemleri

Mutfakta, ofiste ya da oturma odasında olsun – yüksek kaliteli tasarım ve kolay kullanım ile tambur kapı dolaplar deneyim. Aile sistemi ile RAUVOLET REHAU mobilya görsel ve yapıcı öğeleri oluşturmak yüksek Tambur kapı sistemleri sunmaktadır. Müşteriler burada çeşitli fırsatlar var: düz akustik özellikleri ile baskı, hem de metal ya da cam görünümü ile boyalı ekstrüde yapımında kullanılabilir RAUVOLET.

REHAu Wall seal systems

Sızdırmazlık sistemleri REHAU Duvar
Wall-Seal Profili

REHAU Duvar sızdırmazlık sistemleri tasarımı, işlenmesi ve terbiye alanında standartları belirler. Tüm sistem hatları Avrupa’nın tahta üreticilerinin önde gelen dekoratif tasarımları neredeyse sonsuz sayıda mevcuttur gibi, sistem ve görünüm birlik oluşturmak ve dolayısıyla her mutfak vermek için Profiller dokunuş tamamladı.

REHAU Plinth Systems

REHAU Süpürgelik Sistemi
süpürgelik Sistemi

Süpürgelik her mutfakta bireysel tasarım için değil sadece teklif tasarım seçenekleri, ama aynı zamanda bir anahtar işlevsel elemanı kapsar. Yumuşak sızdırmazlık kenarına, içi boş profil ile donatılmış, kamera nem ve kire karşı güvenilir bir tampon oluşturur. REHAU mutfak tasarımı ve farklı boyutlarda kabul süpürgelik kapak sunuyor.

REHAU Acoustic Solutions

REHAU Akustik Çözümler
akustik Çözümler

Akustik Çözümler Evrensel REHAU REHAU işyerinde konfor önemli bir katkı yapar. Fonksiyonel ve estetik yönleri ile ses yalıtımı ve gürültü koruma gereklerini birleştirmek günümüz çalışma koşulları için bu yenilikçi çözümler. Soğuk akıllı oda sıcaklığı kontrolü akustik tavan patentli ve bir çok ödül kazanan akustik etkili bölüm elemanları RAUWORKS yoluyla tambur kapı sistemi RAUVOLET akustik hattı emici.

REHAU Outdoor Living solutions: RELAZZO decking and RELAZZO screen

REHAU çözümleri Açık Yaşam: RELAZZO zemin kaplaması ve ekran RELAZZO
Açık hava yaşam

Eğer açık havada ya da modern bir salonda yeşil bir vaha varsa, REHAU görünüm ve malzeme birbirleri ile uyum içinde olan bileşenleri ile açık alan için eşsiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yenilikçi RELAZZO zeminini kurulları ile tamamen ayrı açık alan oluşturabilir ve mükemmel ek RELAZZO ekran meraklı gözlerden korunur.Açık alanda tasarım seçenekleri için herhangi bir sınır yoktur.

REHAU edgeband material

REHAU Kenar Malzeme
REHAU Express Koleksiyonu

Marangozlar ve iç tasarımcılar için REHAU Hizmetleri
Marangozlar ve iç tasarımcılar için Hizmetler

REHAU Services for joiners and interior designers

REHAU Express Koleksiyonu

REHAU Express Collection Role malzemeleri ve iç tasarımı için sistem ürünleri stoktan hızlı ve esnek mevcuttur. İster tambur kapıları, akustik çözümleri, mobilya yüzeyleri veya kenar bantları ve profilleri – REHAU Express Koleksiyonu az miktarlarda mevcuttur renk ve dekoratif tasarımları geniş bir yelpazede, ürünler sunmaktadır.

Marangozlar ve iç tasarımcılar için REHAU Hizmetleri
Doğramacılar ve İç Mimarlar için Hizmetler

Lütfen kurulu veya sipariş Role örnekleri için doğru Role bulma, online olarak kolayca bireysel gergef kapıları yapılandırın. Bunlar ve diğer birçok hizmet marangozlar ve iç tasarımcılar için REHAU portalında mevcuttur. Orada da bölgenizdeki işleme ve montaj hakkında bilgilerin yanı sıra distribütörler bulmak olacaktır.