Rehau Polimer

Polimer Nedir ?

Polimer monomer denilen küçük maddelerin büyük moleküllerin zincir yapısı ile meydana gelen kauçuk,naylon gibi suni maddeleri oluşturmada en önemli kimyasal madde anlamı taşımaktadır. Rehau polimeri üretici bir firma olduğunu her zaman belirtmektedir. Bu polimer ile pencere,kapı,panjur ve boru gibi yerden ısıtma sistemlerini üretmektedir. Polimer ana maddesi ile kauçuk ve naylon tarzında sağlam üretici olan markamız son zamanlarda adını tüm dünyada duyurarak bir devrim niyetinde ürünler çıkarmaktadır.

Kullanan müşterilerimiz çok iyi biliyorlar ki Rehau kalite ve standartlarını en yüksek seviye de tutan bir markadır. Hizmet aşkı ile müşterisine hizmet veren bayiileri tam kalite birlikte hizmetlerini sürdürmektedir.

Her şey aslında müşteri memnuniyetinden geçmektedir. Müşterilerimiz ne kadar memnun ise bu memnuniyet kulaktan kulağa geçerek binlerce müşteriye ulaşma imkanı sağlamaktadır. Referanslı bir şekilde müşterinin karşına çıktığımızda o derece bir memnuniyet ve güven ortamı sağlanmış olacaktır.

Müşteri bayiilerimizin veli nimetidir her kazanılan bir müşteri yıllarca verilecek bir hizmet anlamı taşımaktadır. Müşteri fazlalığı o bayiinin daha ileri dönemlerde daha güzel ortamlar sağlayacağını ve çevresinde ki diğer bayilerden üstünlük sağlayacağını belirtmek gerekir.

İstanbul ilinde onlarca Rehau bayisi bulunmaktadır. Üretici veya showroom bayileri bunları takip etmektedir. Antalya Rehau Bayii, İzmir Rehau Bayii, Bursa Rehau Bayii, Ankara Rehau Bayii bunların en baş listeleri arasında yer almaktadır.

İzmir Rehau Bayii

İzmir yazları sıcak bir bölge olduğundan dolayı kışın kuru bir mevsim yaşamaktadır. Zaman zaman kuvvetli yağışlara tanık olan bu ilimiz Pencere ve Kapı gibi seçimlerinde yazlık bölgelerde çoğunluk Rehau Markasını tercih etmektedir.

Antalya Rehau Bayii

Türkiye’nin en sıcak bölgelerinden birisi diyebiliriz. Yılın dört mevsimi yağışlı veya güneşli olarak geçiren Antalya bölgemiz yaz sıcaklarından dolayı yapı renkleri çoğunlukla beyaz ile boyanmaktadır. Bu nedenle Antalya bölgesinde %80 beyaz renkli Pencere, Kpaı, Hebeschiebe ve kış bahçesi sistemleri satılmaktadır. Sıcaklarda beyaz rengin güneşi çekmemesi sebebiyle kullanılan beyaz renk diğer renklere göre daha çok tercih edilmektedir.

Bursa Rehau Bayii

Marmara bölgesinin en hızlı gelişen illerinden olan Bursa Kışları oldukça sert soğuk bir hava şartlarına sahip olarak geçirmektedir. Bu sert kış günlerinde pencere, kapı, kış bahçesi sistemlerini yıllık bakımı bu bölgede oldukça önemli olmaktadır. Kış orasında en ufak sorun yaşamak demek ısı yalıtımını delmiş olmak demektir. Rehau markası her ürününde vermiş olduğu ısı yalıtımına önemi her zaman dile getirmektedir.

Rakip markalara göre daha çok avantajlı durumda olduğu yer ısı yalıtım olurken kullanımı kalitesi ve güvenirliliği ile tam kabiliyet ortamı sunmaktadır.

Rehau İstanbul Bayii

İstanbul büyük bir metropal olduğundan dolayı son dönemlerde yaşanan garip meteorolojik değişimler insanların ne yapacaklarını şaşırtmasına sebebiyet vermektedir. Çünkü yaz döneminde uzun süreli yağışların olması kış mevsiminde uzun dönemli güneşin ve ısının yükselmesi hava şartlarının garip hale gelmesine sebebiyet doğurmuştur.

Bu şartlar göz önünde bulunduralarak İstanbul bölgesinde ki kullanıcılarımıza çift kanatlı sistemleri önermekteyiz. Hava şartlarından daha da önemlisi iç içe yapıların oluşu metropol üzerinde yaşamanın daha zor hale geldiğini de belirtmekte fayda olacaktır. İç içe yapılarda betonarme yapılar sıcaklığı iki kat arttırmaktadır. Rehau bu durumu da göz önünde bulundurarak Isı yalıtımı ile Çift açılır sistemleri bu tür durumlarda önermektedir. Yapımızın ısı yalıtımı olmasa bile Pencere ve kapı sistemlerimizin bu yapıya uygun olması sonradan yapılacak olan ısı yalıtımına uygun olması ayrı bir kalite ortamı sunmaktadır. Binanızın veya evinizin ısı yalıtımı olup yapılan pencerenizin ısı yalıtımına olan uyumluluğu olmadığı durumlarda bu sorun teşkil edeceğini kış aylarında
hissedilir bir yakıt tasarrufunu göreceksiniz.