Rehau Pendik Bayii

Rehau, istanbul il ve ilçelerinde yapmış ve vermiş olduğu hizmeti sizlere en yakın bir şekilde hissettirir bir derece de sizlere ulaştırmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız müşteri odaklı çalışarak referans bakımından zengin bir yelpazesi bulunmaktadır.

Markamız Türkiye’de ün kazanarak büyük inşaat projelerinde yer almıştır büyük firmaların tercihi olan Rehau, son zamanlar ve tüm zamanlar en iyi pvc markası olarak dünya devi ünvanını korumaktadır. Almanya dahil 72 ülkeye ihracat ve markasını ulaştıran firmamız tüm bayii ve bayiliklerine değer ve artı değer kazandırmaktadır. Türkiye’den bahsedecek olursak Türkiye’ bölge bölge numaralandırarak ana bayilikler ve onlar bir altı üretici bayi ve onunda altı normal satış ofislerine verdiği hizmet artı yanında destek hizmetiyle tüm çalışanlarına aynı değeri vermektedir.

Gerçek hizmet ve kalite anlayışı ile birlikte bizlere gelen hizmeti sizlere yansıtmaya çalışacağız bunun için günlerdir süren restorasyon çalışması ile birlikte sizlerinde Pencere sistemi seçiminde Rehau markamıza göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Gerçek anlamda tam teşkilatı ve üstün özellikleri ile kaliteyi konuşturan bir alt yapısı ile sizlere hizmette sınır tanımayan bir yapıya sahiptir.