Rehau Pencere

Rehau, hiç kuş kusuz Dünya’nın en iyi markası olan rehau polimeri üretim sahasının geniş olması ithalat ihracat sıkıntısı olmadığından dolayı bizleri kendine çeken en kaliteli Pencere markasıdır.

Rehau sadece PVC sektörü değil Rehau Boru, Rehau Yerden ısıtma gibi bir çok polimeri ürünü ile de ön plana çıkmaktadır. Rehau Bildiğimiz bir Alman markasıdır.Güvenirliliğini ve kalitesini ıspatlamış olan markamız özellikle Isı yalıtımına verdiği önemi her ürünün de nerdeyse dile getirmektedir.

Rehau Pencere ısı yalıtımına geneo serisi ile daha çok önem verirken dış kaplama renk seçimi gibi bir çok seçimi sizlere imkan sağlamaktadır. Ayrıca garanti süresinde de diğer firmalardan daha üstün olduğunu dile getirebiliriz.

Euro Design 60 : Sınıfında kalitesinden öden vermeden himzet veren Rehau markasının profil derinliğine göre sınıflandırmış olduğu en nadide ürünü olan Rehau Euro design 60 serisi ısı yalıtım ve ses yalıtımında alternatif bırakmayan ürünlerimizdendir.

Euro Design 70 : Yine aynı şekilde kendi sınıfında en çok tercih edilen orta boy derinliğe sahip ticari veya hususi yapılarda tercih edilen doğrama çeşididir. Pvc Pencere doğramalarda profil derinliğine bakılacak olursa en doğru şekilde dizayn edilmesi ve kullanılan aksesuarların önemi oldukça yüksektir.

 Euro Design 86 : Daha derin bir profile sahip ve kenarları yuvarlak ve düze olarak iki çeşidi bulunan design 86 serisinin ticari yapılarda daha çok büyük ölçülerdeki yapılara göre üretilmiş düz kanat veya yuvarlak kanat çeşitleriyle ileri ki seviyeleri ön planda tutmaktadır.

Rehau Geneo : İnce Tasarım, En iyi tasarım, Isı Yalıtım, Rau Fipro Profil özellikleri il ön plana çıkan bu doğrama çeşidimizde son zamanların en  iyi kullanılan ürünlerindendir.

Rehau Hebeschiebe : Ev veya iş yeri kapılarında büyük ölçülerdeki pencere genişliği veya hem kapı hemde pencere olan hebeschiebe sistemi tüm doğramaları kenarda bırakacak şekilde üretilmiştir. Sınıfının en iyisi ve kalitesini Rehau ‘dan alan Hebeschiebe sürme kapı sistemleri tam anlamıyla kullanıcı dostu olmaktadır.