Rehau Pencere Sistemleri

Rehau Pencere Sistemleri en güvenilir işinde en sağlam markadır aslında Türkiye piyasasında fiyatından olduğu gibi elit kesimlerin ilgi odağı olduğu bir markadır Rehau, Alman kalitesini Türkiye de yaşatan Rehau son dönemler de bilinirliliğini büyük şirketlerin kullanmasıyla ortaya daha da çok koydu. Örneğin Ağaoğlu’nun yapılarında Rehau markasını tercih etmesi gibi.

Rehau Pencere Sistemleri;  Rehau Euro-Design 60, Rehau Euro-Design 70, Rehau Euro-Design 86, Rehau Geneo, Rehau Hebeschiebe gibi çeşitlerimiz bulunmkatadır. Bu çeşitlerimizin tek ortak yanı ısı yalıtımı olmasıdır. Rehau özellikle ısı yalıtımına verdiği önemi vurgulamaktadır.

Rehau Euro Design 60; 60 mm kalınlıkta ki profili temsil eden bir üründür. Yine diğer ürünler de aynı şekilde sıralayabiliriz.

Rehau Geneo sistemi ise, Yüksek teknoloji ürünü olan Geneo 86 mm profiller arasında en iyi kalitededir. Ürünler arasında en iyi ısı yalıtım ürünlerindendir. Neden mi ? Cevabı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Rehau Hebeschiebe sistemi ise, evlerimizde ki kapı ev kapılarına önem verilen bir sistemdir Hebeschiebe Hırsız güvenliği, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı ile ön plana çıkmaktadır.