Rehau Maltepe Bayii

Rehau Maltepe Bayii olarak sizlere verdiğimiz hizmetler kalite standartlarında en üst seviye de olmakla beraber alacağınız hizmetden faydalı çıkmak için bizler ile randevulu bir şekilde çalışma hizmetimiz bulunmaktadır. Randevu usulü sistemimizde sizler bizi telefon numaramız üzerinden arayarak satış temsilcimize ulaşıyorsunuz burada ister ilk olarak elinizde ölçüleriniz ve istediğiniz özellikleri belirterek kısa bir sürede fiyat edinebilirsiniz. Yada direk gezici ekiplerimiz ile randevulaşıp sizin müsait olduğunuz zaman diliminde uygulama yapılacak olan bölgeye gelerek en uygun sistemi size tavsiyede bulunarak ölçü fiyatlandırmalar yapmaktadırlar.

Sizler için özel geliştirilmiş olan yapı malzemelerimiz Pencere sistemlerimiz, Kapı Sistemlerimiz ısı yalıtımı ve ses yalıtımı ile güçelndirilen yapısıyla sizlere hizmet etmektedir. Isı yalıtımı özellikle kış aylarında etkisini gösterecek etki de evinizin sıcaklık durumunu korumaktadır. Ses yalıtımı ile istenmeyen seslerden kurtulabilirsiniz. Çift açılır sistemler ile daha kullanımlı olan sistemlerimiz,Üst açılır ile bilrikte 3 çeşitte kullanılabilir.

Ev Kapıları bahçe veya balkon kapılarında güvenlik en önemli etken olurken yine aynı derece de ısı yalıtımı ve ses yalıtımı da akıllarda kalmaktadır. Bu durumları göz önünde bulunduran markamız sizlere en iyi güvenlik sistemleri ile ısı yalıtımı ile ses yalıtımında garanti vermektedir. Çok opsiyonel özellikleri olarn Rehau kapı sistemlerinden olan Hebeschiebe sistemler son zamanlarda en çok tutulan kapı sistemlerindendir.

Sürgülü ve Panjur sistemlerinde de öncelikli olarak sineklikler ile kullanılan çoğu pencere sistemlerimiz ufak derece de sinekler ile ufak sayılacak haşereler karşı engel olabilirsiniz. Özellikle bol ağaçlı yerleşim alanlarında sivrisinek türünde uçan böceklere karşı en etkili çözüm yolu olan sineklikler kalite farkını her daim yaşayacaksınız.