Rehau Kollektör

Rehau, yerden ısıtma sistemleri ile Türkiye ve Dünya da adından sıkça bahsettirmektedir. Marka bilinirliliği yanı sıra son dönemlerde Türkiye’de
büyük popülaritelik yaratmaktadır. Konu yerden ısıtma olunca akla gelen her zaman ki gibi Rehau markasıdır. Büyük işler için prjelerinizde
değerlendirebileceğiniz ürün markası olan Rehau markası ile kalitenin tadına varacaksınızdır.

Kollektör Rehau

Rehau son dönemlerde büyük etken yaratarak kaliteli yerden ısıtma sistemleri ile bir dünya devi olan Rehau markası ile son zamanların en iyileri
arasında olmaktadır. Rehau Türkiye için yatırımlarını yapmaktadır, Rehau bayileri ile yapmış olduğu yatırımlar her ilde onlarca showroomları ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir.

Bölge bayilikleri ve il bayilikleri son derece önem gösteren Rehau markası ürettiği ürünlerin son derece arkasında durarak müşterilerine güven ortamı sunmaktadır.

Rehau Kollektör üretiminde marka bilinirliliğini arttırmak adına yaptığı tüm çalışmalarda ve büyük projelerle kendinden oldukça bahsettirmiştir. Yapılan tüm projelerde Rehau imzası atılacak şekilde oldukça sistematik bir şekilde dizayn edilen Rehau Kollektör sistemleri tüm yapı yerden ısıtma sistemleri ile birlikte sizlere hizmet vermektedir.

Yapılan tüm çalışmalar aslında insanoğlunun rahatlığını ele alarak yapılmaktadır. Bunun yanında ne kadar olsa da insanoğlu bu ürünleri çok doğru ve temiz kullanamamaktadır.

Çalışmalar tam anlamıyla mimari ve mühendislik çalışması yapılarak fabrika ortamında ürünler tedarik edilmektedir. Ürünlerimiz Kimya mühendisleri ve çevre mühendisleri tarafında doğamızı bozmayacak maddeler ile üretilerek seri üretime geçmektedir. Üretimlerimiz esnasında defolu ürünleri firmamız geri kabul ederek yenisi ile değiştirmektedir. Ürününün her zaman arkasında duran Rehau markası müşteri memnuniyeti ve müşteri potansiyelini arttırmak adına tüm hızıyla çalışmaktadır.

Rehau son dönemlerde yapılan araştırmalara göre satışlarını Türkiye piyasasında oldukça hızlı bir şekilde arttıran ve bu piyasada Türk firmalarına göre daha hızlı ilerleyen bir firma olma başarısını sergilemektedir. Bu başarıyı müşterilerinden aldığı olumlu yorumlar neticesinde başarırken tavsiye üzeri marka bilinirliliğini arttırmamak elde değil durumuna gelmiştir.

Rehau Polimeri kimyasal ürünlerin bir araya getirilerek plastik ürünleri üretmekte olan fabrikamız mühendislik ve mimarisi bakımından oldukça üst düzeyde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Rehau Boru ve Rehau Pvc Pencere sistemlerinde Dünya üzerinde bir dev olan markamız Türkiye’de oldukça bilinir durumdadır.

Rehau Kollektör Dolabı