Rehau Kartal Bayii

Kartal Rehau semtimiz İstanbul’un narin deniz kıyısında ki ve iç taraflara doğru yayılan büyük semtlerinden biri olurken her kesimden milletimizin olduğunu biliyoruz. Bunun için özellikle sahil kesimlerindeki elit vatandaşlarımızın markamızı teercih etmesinin tek nedeni kaliteli ve hızlı servisinin bulunmasıdır. Kalite ve standartlar ile birlikte Rehau markası bilinirliliğini bu yönde kullanarak son dönemlerde aşina olunan konu üzerinde durulmasıdır.

Kalitemize güveniyoruz! Kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı çalışırken müşterilerine özel avantajları bulunmaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimizin sürekli olumlu yorumlarla karşılaşması normal bir durum haline gelmesi markamızın müşterisine vermiş olduğu önemi ve kalitesinden ödün vermediğinin göstergesidir.

Rehau pencere, kapı,boru sistemleri sizlerden gelecek olan prje detayları ile detaylandırılarak sizlerle iletişim halinde bulunarak uygulamalarımızı yapmamızı sağlayacaktır.
Kullanılan ekip ve ekipmanlarımız ile son derece son teknolojilere uygun olduğu için uygulama yapılacak olan çevre ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Verilen hizmetimiz sizleri mutlu etmek içindir.

Rehau Pencere sistemleri ısı yalıtım ses yalıtımı ile donatılmış oldukça üstün özellikler barındıran talep edildiği takidrde hırsız güvenliği için ek ekipmanlar ile güvenlik aparatları ile güçelendirme sistemi yapılmaktadır.

Ses Yalıtımı dış dünyadan gelebilecek olan ses düzeyini bir nevze olsada kısabilmek için pencerenizi tamamen kapatmanız ve rahatlığa kavuşmanız gerekmektedir. Isı Yalıtımı yapılan bina cephelerinin Pencere sistemlerinde ısı yalıtımı özelliği yok ise pencerelerinizden alınacak soğuk hava yakıt tüketimini artırırken sizlere de maddi gider olacaktır.

Rehau Hebeschiebe sistemleri ile kapı sistemleriniz de ısı yalıtımı ses yalıtımı ve güvenlik hırsız güvenliği ile üst seviye performans alabilirsiniz. Güvenlik ekipmanlarımız ile güçlendirme yapılacağı gibi talep üzerinde daha farklı çözüm yolları da arayabilmekteyiz.

Rehau sineklik sistemleri için ise son dönemlerde ki özellikle yaz mevsimlerinde Rehau sineklik sistemleri çok daha arayış içerisine girilmektedir. Ormanlık veya ağaçlıklar etrafndaki evlerinizde pencereleriniz açık kaldığında sivrisinek gibi küçük haşere veya böcek sayılabiliecek türden hayvanların evinize girmesini önlemektedir. Sadece pencere değil kapılarınıza da sineklik sistemleri yapılmaktadır.

Rehau Panjur sistemleri için ise dönem dönem değişen hava koşullarına bağlı kalarak kararsız hava koşulları bölgesinde yaşanayan müşterilerimiz için ideal olan dış etkenlerden yağmur çamur gibi olumsuz etkilerden korumak için oldukça etkili bir ürün olmaktadır.