Rehau İstanbul

REHAU, birinci bölge olarak ilan edilen İstanbul bölgesi ana bayii İstanbul Beşiktaş’da bulunmaktadır. Marmara Bölgesi Ana Bayii olarak da görülen bayiimiz alt bayilerine kendisinden ulaşabilirsiniz.

Rehau Marmara bölgesi ana bayisi olan ve İstanbul Beşiktaş’ta ofisi bulunan Rehau İstanbul tüm bayilerini bu ana merkezden yönetmektedir. Normal şekiller Rehau ana bayilerinin Rehau Pencere bakım onarım veya yeniden proje tasarımı yapmamakla beraber sadece profil ithalatı yaparak Rehau Bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Almanya’dan gelen Rehau Profiller İstanbul’daki üretici bayiler de Pencere yapılarak müşteriye son kullanıcı olarak üretilmektedir. Rehau İstanbul çeşitli bölgelerinde üretici bayileri de bulunsada onlarda Ana Merkeze bağlı olarak çalışmakdadır.

Rehau müşteri desteği satış sonrasında alabileceğiniz destek ile birçok hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma yapan bayimiz aynı gün sizlere ulaşır veya randevu usulü sizin müsait olduğunuz zamanda gelerek işlemlerini yapmaktadır.

Randevu usulü çalışma sistemi ile sizlerin belirlediği saat aralığında ekibimiz verilen adrese gelerek gerekli işlemleri yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olan Rumeli Yapı olarak benimsediğimiz Müşteri ne derse haklıdır anlayışı ile sizlere Haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.

Gezici ekibimiz her an sizin yanınızda en ufak problemlerinizde dahi bizlere ulaşabilir danışabilirsiniz.