Rehau İstanbul Bayileri

Rehau, Ankara bayileri ikinci bölge olarak adlandırılan Ankara bölgesi Rehau Bayilerine olan ilgi oldukça fazla. Aslında burada ki ilgi Türkiye Başkenti olan bir şehir olduğundan olabilir. Çeşitli Siyasi milletvekilinin oturduğu daireleri Rehau ile destekleyen pencere sistemi olmasındandır. Kalite ve özgüvenin getirdiği marka bilinirliliği rakipleri arasında en iyi marka olma gururunu yaşamaktadır.

Rehau, yıllardır hep elit kesimlere yönelik olan bir çalışma yürüttüğünü ve elit kesimlerin markası olmaktadır. 

Son yıllarda rehau her kesimden müşteriye ulaşarak geniş ürün yelpazesi ile Ankara ilimize geniş hizmet vermektedir. 4 Üretici bayii ile Ankara da himet veren ve bir çok showroom bulunduran satış ofisleri ile Ankara ilimize hizmetlerini sürdürmektedir.

Rehau Pencere Sistemlerin de müşterilerimize son derece kaliteli ve bir o kadar da renk kalitesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Rehau Geneo, Hebeschiebe, Euro 60,70 ve 86 modelleri ile her türden hizmetlerini sürdürmektedir. Renk kartelası ile sizlere daha dekoratif ürün sağlayan Rehau bir çok çeşitli renklerimiz ile dekorasyonlarınıza veya yapılarınıza uygun çeşitleri bulabilirsiniz.

Yapılarınıza veya evinizin dekorasyonuna özgün renk çalışmalarımızı bulabilirsiniz. Özel renk ve desenleri ile çalışmaları sizlerde yapabilirsiniz.