Tasarım Dekorasyon sektöründe güvenilir bir ortak olarak REHAU

REHAU mobilya sektöründe çeşitli uygulamalar için polimer bazlı çözümlerin önde gelen üreticisi ve tedarikçisi olarak kendisini kurmuştur.Sloganı “Mobilya Tasarım” altında, biz, üretimi geliştirmek ve yüksek kaliteli yüzeyi satmak ve modern yaşam ve çalışma ortamları için sistem çözümleri koordinat.

Rehau Stor Kapak

Rehau Stor Kapak

ilgili kenar tambur kapı ve duvar sızdırmazlık profilleri bizim birleştiren liderlik odak aralığı ile, biz tek bir kaynaktan tasarım deneyimi sunuyor.

REHAU kenar
astar malzemeleri

Kenar zamankinden görünümü, hissetmek ve işlev daha çok yönlüdür – ev mobilyası, yüksek kaliteli çözümler yaratıcı vurgulamak banyo veya mutfakta bir işlev elemanı olarak mobilya kalitesini artırmak gibi olun.
Yenilikçi lazer teknolojisi kaplama malzemesi üst konular olduğunu. RAUKANTEX lazer kenarı ile tamamen kenarları tutkal işleme ortadan kaldırır ve kalıcı, görsel ve işlevsel görünmez dikiş oluşturur saf polimer kaplama çözümü geliştirmek için ilk tedarikçisi oldu.

Mobilya için Yüzey REHAU çözümleri
yüzey çözümleri

RAUVISIO dayanıklılık ve tasarım olanakları sonsuz çeşitliliği ile işlevselliği bir araya yüzeyinin yenilikçi bir aralığıdır. Mobilya cepheler, ya da tezgahı ve lavabolar için sağlam bir renk katı yüzeyli malzeme için parlak ve lamine cam – RAUVISIO üstün tasarım mobilya ürünlerinin çok yönlü sunar. RAUVISIO da kuvars malzeme şeklinde mevcuttur ve mutfak duvar kaplama ve iç mekan tasarımı özel bir his verir.