Rehau Bursa

Rehau genel bayisi olarak bilinen bursa iline hizmet veren bu bayimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için son derece kendini son teknolojilere adapte ederek çalışmaktadır. Hem üretici hemde Bursa ana bayiliğini almış olan Rehau Bursa bayiliği Bursa halkımıza hizmet vermektedir.

Bursa ana bayiliğini üstlenen Rehau bayimiz sizlere anında hizmet verebilmek için gezici servisleri ile sizlere en kısa zamanda yetişmektedir.

Rehau Almanya kökenli bir marka adını bilinir hale getirmek adına her bütçey göre ürünü bulunmaktadır. Polimeri firması olan Rehau Boru,Panjur, Pencere gibi bir çok ürünü bulunmaktadır.

Rehau gezici servisine de önem vermektedir. Anlık gelen taleplere en hızlı bir şekilde ulaşım olması haliyle müşteri memnuniyeti kazanmak adına bayiilerine bu istihdamı sağlamaktadır.

Rehau Bursa Bayii

Rehau Bursa Bayii olarak tüm hizmetlerimizi kendi tarafımızdan karşılanmakta ve Rehau ürünleri dışında marka ürün satışı yapılmamaktadır. bölge bayisi olduğumuz için ürün stoğumuz oldukça fazladır.

Bursa ilimizin İskenderi ne kadar meşhursa Rehau markasının da marka bilirliliği de o kadar kaliteli ve üst seviyededir.

Rehau markası normal piyasa markaları ile karşılaştırılmamasına önem verilmektedir.