Rehau Boru

Rehau Endüstriyel boru sistemleri talepleri oldukça fazla olan Rehau markasına olan güvenin boşa çıkmadığını göstermektedir. Endüstriyel yapıda üretilen boru sistemlerimiz Kullanılacak alana göre farklılık yaratmaktadır. Yüksek Tazyikli su akışlarına dayanıklı uzun ömürlü bir yapıya sahip olan boru sistemlerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uzunluğu belirlenerek dizayn edilmektedir.

Rehau Boru klasik paslanmaz çelik borulara alternatif olarak üretilen, koruyucu ve yalıtımlı basınç borusu olarak üretilmektedir. Son kullanıcı yani sizlerin kullanım amacına göre esnekliğe sahip ortamlarda sıkça tercih edilen boru markasıdır.

Rehau Almanya kökenli bir markadır. Marka bilinirliliği oldukça yüksek olan Tüm Dünya ülkelerine hitap edebilen bir alt yapıya sahip fabrika ortamı vardır. Endüstriyel ürünler üreten Pencere, Boru bunların yanında sadece bir kaçı daha bir çok üründe markasına rast gelebilirsiniz.

Markamız da müşteri memnuniyeti ön planda olduğu gibi servis ağı da oldukça geniştir. Her türlü soru ve görüşlerinizde sizlere yardımcı olan uygulamalarınızı yapan bayilerden destek alabilirsiniz.

Rehau Dünya markaları arasında yer alırken ve kullanılan ürünlerde sadece zamanla yıpranmış fitil veya ufak detaylardan alınan sorunlardan başka sorun almayan müşterilerimiz bu markayı iyi bilir. Piyasa markası olan bir çok markayı göz önünde bulundurmayan müşterilerimiz hiç azımsanmayacak kadar çoktur.

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri Rehau markası ile bir kaliteli sistem altında Rehau Pex-a sistemleri ile üretimi zor olan rehau boruları polimeri üretimi ile yüksek fiyatlardan kullanıcısına kalite ve güveni sağlayan bir sistem olarak üretilmektedir.

Rehau Boru Sistemleri 11 mm, 16 mm ve 17 mm üzerinde boru sistemleri ile üretilmektedir.