Rehau Beyoğlu Bayii

Beyoğlu Rehau olarak Beyoğlu, Taksim, Şişli, Nişantaşı gibi bir çok bölgeye hizmet vermekteyiz. Verilen hizmet karşılığında sizlerden gelecek olan olumlu yorumlarınızı bizleri hizmet karşısında mutlu edecektir. Tabi ki söz konusu olan hizmetlerimiz sizleri yanıltmasın satış öncesi hizmetlerimiz ölçü ve fiyatlandırma gibi hizmetlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Bayiliklerimiz istanbul’un her yönünde bulunmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olarak ikiye ayrılarak bölge bayilikleri tekrar verilmektedir. Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak iki bölge de incelenmektedir. Anadolu bölge bayiliği olarak temsilcilerimiz Ümraniye’de bulunurken Avrupa yakasında ise Beşiktaş ilçelerimizde bulunmaktadır.

Rehau bayilik alınması gereken durumlar da beşiktaş bayiliğine müracaatta bulunulması gerekmektedir. Bunların yanında gerekli şikayet işlemleri için yine Beşiktaş bayiliğine yani ana merkezine başvuruda bulunabilmektedir. Mali ve kaydi işlemler yine aynı şekilde Rehau Türkiye ana merkezinde yapılmaktadır. Ürün satışı tekil tüzel işlemler yapılmamakla beraber toptan profil alımı yapılmaktadır.

Toptancı işlemleri gibi ihracat edilen profilleril bayilerine talep üzerine kargolama veya sevkiyatını yaparak ana bayilik görevlerini yerine getirmiş olmaktadırlar.

Beyoğlu Rehau Bayisi olarak bizler ayda 100 metre uzunluğunda profil sevkiyatı talep ederken diğer bayiliklerin çalışma ve fabrika durumuna göre değişmektedir.