Rehau Beşiktaş Bayii

Beşiktaş Rehau, Ana merkez Türkiye koordinatörünün olduğu bayii olmaktadır. Burada bayiler için sözleşmeler onlar istihdamları İnsan kaynakları bölümüne ve gelir gider bölümü ile ilgilenmektedir. Sizde bilirsiniz ki her meslek te kaçak işler yapılan bir takım bir bölüm vardır işte Rehau bayisi olmadığı halde Rehau bayisi gibi gözüken internet üzerinde yada gerçek dünyada yerler var bunların tespiti ve bunları pasif hale getirmek için uğraşmaktadırlar.

Beşikta Rehau Bayii, yukarıda anlattığımız konularda oldukça titiz ve ciddi bir çalışma yürütmektedir. Rehau Pencere, Rehau Pvc, Hebeschiebe sistemler, Geneo ve euro Design 60, 70, 86 sistemlerden oluşmaktadır.

Rehau Sineklik haşere olarak adlandırdığımız küçük böceklere karşı etkili çözüm yolu olan sineklikler kapı sinekliği, pencere sinekliği gibi belli boyutlarda çeşitler olabilmektedir.

Rehau Panjur sistemleri bir çok dış etkenlerden korunabilinir olduğu gibi doğanın şartlarına bağlı olarak veya bölgenin hava şartlarına bağlı olarak da üretimde özel üretim sağlanabilmektedir.