Rehau Bahçelievler Bayii

Bahçelievler Rehau bayisi olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda gerek duyulması veya ihtiyaç halinde her türlü desteği firmamız tarafından alabilirsiniz. Gerçek kalite ve hizmet ile birlikte güven veren firmamız sizlerin her zaman yanında bulunarak hizmet vermektedir.

Alanında uzman ekibiyle satış danışmanı satıştan sorumlu çalışanlarımız ölçü ve fiyatlandırma ile ilgili ilgilenen çalışan arkadaşlarımız ve ölçü ve montaj ekibimiz ile sizlere sürekli olarak destek vermekteyiz.

Konforlu Yaşam

Kış Bahçesi Sistemleri ile mükemmel şekilde dizayn edilmiş, giriş kapısı önündeki basit sundurma bile üstün konfor sunmaktadır. Size evinizin bahçesinde her türlü kullanıma uygun bir yaşam alanı sağlarken ses izolasyonu ile de huzurlu bir ortam hazırlar..

Bahçelievler İstanbul İlimizin Avrupa Yakasındadır. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak tek başına bir ilçe olmuştur. Yüz ölçümü olarak 16.7 KM2’dir Bahçelievler Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet,Yenibosna,Kocasinan,Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer Mahalleri olarak 11 tane mahalleden oluşmaktadır.

Bahçelievler Rehau Bayii olarak Ücretsiz Ölçü ve Fiyatlandırma hizmeti vermekteyiz. Randevu usulü çalışan firmamız sizlerin verdiği randevu zamanına uygun şekilde ölçü almaya gelmektedir. Dilerseniz kendi ölçüleriniz ile bizlere ulaşarak ücretsiz fiyatlandırma alabilirsiniz.