Rehau Avcılar Bayii

Rehau, merkezimiz Beşiktaş olduğunu her zaman söylüyoruz Beşiktaş bölge bayiliğimiz Rehau Türkiye ana bayiliği olmak üzere bu bayilikten diğer bayilerimizin dağıtımı teminat desteği ürün profil desteği almaktadır.

Avcılar Rehau

Avcılar Beylikdüzü bölgesine hizmet vermekteyiz. İstanbul büyük bir metropol olmakla beraber son dönemlerde sizlerinde devlet yöneticilerinde çalışmaları ile trafik sorununu en aza indirme seviyesine girmişlerdir. Bu nedenle sizlere hizmetlerimizi en hızlı şekilde yapmak için her zaman piyasada dolaşan gezici ekiplerimiz bulunmaktadır.

İstanbul’un gözde ilçelerinden olan Zincirli Kuyu’dan Avcılar arası toplu taşıma ile 50 dakika sürerken normal araçlar ile trafik şartlarına bağlı olarak daha uzun sürebiliyor.

İstanbul’un her ilçesinde Rehau bayisi bulunmaktadır. Sizlere en yakın bayii bizler yönlendirebileceğimiz gibi sizlerde internetten bulabilirsiniz. Bayilerimizin hemen hemen hepsi showroom ve üretici bayii olarak yakın çevrenizde bulabilirsiniz. Türkiye’de ünlü inşaat şirketlerinin kullandığı bir marka olan Rehau her daim sizlerin huzuru sıcak ortama kavuşturmak için üretimlerini yapmaktadır.

Markamız elit kesimlerde elit ortamlarda oldukça fazla bilinir durumda İstanbul’un zengin kesimlerinde markamızı sık sık duyabilirsiniz.

Markamızı son dönemlerde her kesimden kişilerin kullanabilir olduğunu gözle görülür derece hissediyoruz. Gelişmiş yapıların yanında daha pasif yapılarda yada bahçelerin çevrilmesinde de kullanıldığını görür olduk.

vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmama gibi bir durum olduğun da ilgili bayiyi gerekli yerlere şikyet etmenizde özgürsünüz.