Rehau Adalar

Adalar Rehau

Adalar, İstanbul ilinin sahil bölgesi ve dört tarafı denizle kaplı oldukça şirin adacıklardır. İstanbul’a bağlı olarak 4 tane büyük boyutlarda adalarımız bulunmaktadır. Bu adalarımıza ulaşmak deniz yolu ile vapur seferleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşım konusunda ufak bir pürüz olsada hizmetlerimizi aksatmadan yapmak için her zaman elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

Adalar Rehau, son yıllarda isim ünlenmesi ile daha çok yazlıklarda veya villa türü yapılarda çoğunluk olarak tercih edilmektedir. İstanbul Adalar bölgesinde ki yapılarda yaz kış kullanıldığı için sağlam ve kaliteli ürün kullanmak şart olmaktadır. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı muhakkak ki olması lazım iken bu durumu göz ardı etmek çok kalitesiz hizmet olmaktadır. Rehau, olarak biz bu iki unsuru hiç bir ürünümüzde göz ardı etmeden hizmet kalitemize eklemekteyiz. Kalite ve standartlar doğrultusunda ürünlerimiz İso 9001 9002 9003 standartlarına uygun olarak üretilmekte ve satılmaktadır.

Rehau Adalar‘a ulaşım Kartal, Maltepe, Bostancı feribotları ile 20 Dakika içerisinde ulaşımı sağlanmaktadır. Ada içerisinde paytonlar ile yaya taşımı yapılırken bisiklet kullanımı da oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Adres tespitlerimiz Navisgasyon aletlerimiz ile yapılmaktadır. Anında hızlı çözümler ardından ölçü ve fiyatlandırma işlemleri ile sizlere teklifimiz yapılacak olan hizmete tabii tutularak yapılmaktadır.