Rehau Kimdir

Rehau Dünya Çapında bir firmadır.Pencere kapı pvc sistemlerinden tutunda birçok alanda uzman ve kaliteli personelleriyle birçok ürün sistemlerinde dünya çapında alanında lider firmalardan birisidir.

Rehau

Rehau

REHAU inşaat, otomotiv ve endüstri içinde sistemlerinin önde gelen uluslararası üreticilerinden biridir. 1948 yılında kurulduğu günden bu yana, bizim yenilik ve ticari işletme yönetimi gücüne dayalı sürekli büyüdü. Üç kişilik bir üretim faaliyeti olarak başlayan, REHAU dünya çapında etkin bir bağımsız kurumsal bir grup haline gelmiştir.

REHAU Başarı Hikayesi

Şirket, Rehau Bavyera kentinde üç çalışanı ile 1948 yılında kuruldu
VW Beetle için el askıları ve büfeler 1951 Üretimi
1954 REHAU silikon tüp kullanılarak Almanya’da ilk kalp ameliyatı katılır
Değişken maaş skalası ile ilişkili sonuçları ile çalışanın 1967 İlk değerlendirilmesi
1975 REHAU meslek plastik makine oluşturur
Sao Paulo, Brezilya açılan 1976 Bitkiler; Winnipeg, Manitoba; Feuchtwangen, Gemany
1978 REHAU VW Passat için ilk polimer tampon üretiyor
Çalışanların Bizim 1983 sayısı dünya çapında 5000 aşıyor
1993 Yeni bitki Mexico City yakınlarındaki açılır. Yeni satış ofisleri: Posen, Polonya; Celaya, Meksika; Buenos Aires, Arjantin.Ar-Ge ile / Avustralya Birinci Ligi Asya Bangkog ayarlanır
2000 Şirketin kurucusu, Helmut Wagner, oğullarına şirket grubuna transfer kontrolü. Jobst Wagner Denetleme Kurulu Başkanı olarak adlandırılır; Dr Veit Wagner Başkan Yardımcısı atandı
REHAU Uluslararası

50’den fazla ülkede 170’den fazla yerlerde, 15.000 ‘den fazla çalışanı şirketimizin başarısı ve büyümesine katkıda bulunmaktadır. Birlikte dünya çapında bir sinerji yaratmak: Singapur St Petersburg, Leesburg Lyon, Melbourne Münih. Altı kıtada ve sürekli genişleyen bir ağ üzerinde etkin REHAU.