Pvc Windows 

Rehau, Pvc Window sektöründe Pencere imalatı profil üretimi ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak üretilen ürünlerimiz sizlerinde onay vermesi ile birlikte bir çok markadan üstün kılınarak son derece titiz bir şekilde üretilmektedir. Alman markası olan Rehau son dönemlerde Türkiye pazarına verdiği önemi sizlere her defasında açıklamak tayız.

Türkiye pazarını bölgelere ayırarak hizmet veren Rehau 3 ana bölge İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerini ayırt etmektedir. Bunun yanı sıra bu bölgelerdeki alt bayilikler ana bayilere bağlı olarak profil ihtiyacını veya üretici bayilerden pencere, doğrama ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Pvc Window alırken şunlara dikkat edilmesinde fayda vardır;

Pvc Markası ?
Bayii Geçmişi ?
Pvc Isı Yalıtımı ?
Pvc Emniyet(Hırsızlık) ?
Pvc Doğrama Kalitesi ?
Servisi Var mı ?

Bu unsurları göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederiz. Rehau ücretsiz ölçü ve fiyatlandırma yaparak rakiplerine karşı etkili senaryo çizmektedir. Etkin servis ağımız Geçmişimiz de son derece bilinir durumdadır. Ürünlerimizde ısı yalıtımına verdiğimiz önem ve emniyet için özel mimarlarımız tarafından geliştirilen özel aparatlar ile bir nevze rahat nefes alabilirsiniz.