Pvc Pencere

Pencere Pvc sistemlerinde son dönemlerin en etkili firmalarından olma gururu ve tüm zamanların en iyi firması olma özelliğini taşımaktadır. Örnek vermek gerekirse, Tüm dünya üzerinde 72 ülkeye yapılan pvc ihracatı ve onunla birlikte verilen bayilikler yapılan çalışmalar ve bu çalışmaların geri dönüşleri olumlu sonuçlarını almaktadır. Kalite ve Hoşgörü müşteri odaklı çalışma sisteminde olan Rehau diğer yerli markalara göre daha çok ön planda olmaktadır. Bilinç altına yerleşen Elit kısım markası olarak bilinen rehau aslında her kesimden insana yakışır ve cebine göre değişkenlik yapmaktadır.

Kaliteyi hissetmek isteyenlerin markası olan firmamız Pencere, Pvc Kapı, Sineklik, Panjur, Kış Bahçesi, Sürgülü Pencere Sistemleri, Çift açılır pencere sistemleri tam anlamıyla dış cephe sistemlerinde tam anlamıyla hizmet vermektedir.

Türkiye’de büyük ve ünlü inşaat markaları kullanırken tüzel kişilerinde tercih noktası olan Rehau sistemleri Isı yalıtımı, ses yalıtımı her ürününde ortak özellik olarak ortaya çıkmaktadır. Rehau Pencere sistemlerinin tek ortak yanı ısı ve ses yalıtımı tüm zamanlarda olduğu gibi son zamanlarda da Hırsız güvenlik emniyet ekipmanları ile de sizlere güvence sağlamaktadır.