Hakkımızda

Hakkımızda

rehau-vector-logo-1 (1)

Rumeli Yapı, geleceğe yönelik etkili ve radikal çözümler üreterek daha iyi bir dünya için emek vermektedir. Enerji tasarruflu inşaatlardan, yenilenebilen enerjilere kadar bir çok sektörde faaliyetlerini aktif olarak yürütmektedir.   Pvc sektöründe polimer ve çeşitli çözümlerin tedarikçisi olan REHAU markası ile güçlerimizi birleştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

REHAU, günümüze kadar değişime uğramadan gelmiş olan bazı polimer ve yöntemlerin farklı metotları uygulayarak yeniden radikal biçimde değiştirmesiyle müşterilerin menfaatlerini en iyi şekilde gözetmekten geçer.

Ayrıca güvenirlik ve konfor odaklı ürünler üreten markamız, kapı ve pencere alanında olduğu gibi diğer tüm Pvc ürünleri ile önemli bir pazar payına sahip olan güçlü bir şirkettir ve tüm Türkiye’de müşterilerine maksimum memnuniyet dönüşlü hizmetler vermeyi amaçlamıştır.

Uluslararası bir şirket olan REHAU, bir çok grup, toplum ve ekonomik unsurları göz önüne alarak ilgili bölgedeki üretimlerini bu durumlara göre düzenlemektedir.